Teras Kapatma

Teras kapatma Konusunda 1995 yılından beri hizmet veren firmamız, Ankara’da teras kapatma Konusunda işinin erbabı ekiplerle çalışmaktadır. İlkelerimiz gereği Teras kapatma modellerini, evinize en uygun şekilde titiz bir çalışmayla tasarlıyor ve en ideal özelliklerle inşaa edip size teslim ediyor.

Teras kapatma sistemleri ile birlikte, terasınız üzerine kışın yağan yağmur ve karın oluşturacağı potansiyel zararları önleyebilirsiniz. Örneğin dolu yağışı ile birlikte seramik ve derzlerde önemli zararlar oluşabilir. Yağan karın donması, buz oluşması ve bu buzların eriyerek evinizin içerisine sızması kadar rahatsızlık verici bir durum olamaz.

Terasınızı kapattıktan sonra ısı kayıplarına karşı çözüm üretmiş olmakla kalmayıp, yazın aşırı sıcaklar için de bir adım atmış olacaksınız.

Teras kapatma işlemi için ekibimizle görüşme sağladığınızda, ekibimiz kısa sürede terasınız için ücretsiz keşif işlemi yapacaktır. Evinizin özellikleri ve çevre koşulları gibi bir çok parametreyi dikkate alarak yapılacak bir analiz sonucu en hızlı, en ekonomik ve en estetik çözüm önerisini içeren bir teklif tarafınıza sunulacaktır.

Hizmetimiz İçin Yapılan Yorumlar: Teras Kapatma