Açılır Cam Tavan

Açılır Cam Tavan sistemlerini daha çok cafe ve restaurantlar için öneriyor olsak ta konutlar için de tasarlamak mümkün olmaktadır. Açılır cam tavan mekanizmasında sistemin en önemli özelliği, çatının uzaktan kumanda yardımı ile istenildiği oranda açabilmesidir. Çatılarda kullanılmakta olan ana ve tali alüminyum profiller, sisteme su aldırmamanın yanı sıra tahliye etmesi konusunda da başarılıdır. Çatı örtüsü şeffaf olarak tasarlanmış olup, özellikle sigara yasağı konusunda sıkıntı çeken işletmelerin sorununa çözüm üretmektedir.

Açılır cam tavan yapımında kullanılan camlar tepmerli veya lamine cam olabilir. Bu camların teknik özellikleri, standartlara uygun olarak belirlenen değerlere uygun yapılmaktadır. Sistemin taşıyıcı unsurları ise Çelik konstrüksiyon ve Alüminyum Profilden oluşmaktadır.

Açılır cam sistemini kısaca tanımlamak istersek, alüminyum doğrama kullanılarak çevresel kapatma uygulanan hareketli cam sistemine sahip uzaktan kumandalı, açılır cam tavan uygulamasıdır.

Ankara’da Açılır Cam Tavan sisteminden faydalanmak ve konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak için müşteri hizmetleri birimini arayabilirsiniz.

GSM: 0532 696 72 74

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir