Ankara’da Kış Bahçesi

Kış bahçesi, bahçe ve yeşil özlemini kışın bile yaşayabilmek için ideal bir mekan oluşturmaktır. Çeşitli modellerde, değişik yapı malzemeleri kullanılarak yapılan cam evler son zamanlarda Ankara’da da giderek yaygınlık göstermektedir. Limonluk, sera vb. gibi yapılara benzetilse de ısıtma ve soğutma tesisatına sahip olmaları ve içinde dinlenme amacı ile zaman geçirilebilmeleri ile ön plana çıkmaktadır. Kış bahçesi modelleri şekillerine, kullanılan yardımcı malzemelerin türüne göre de farklılıklar gösterirken, Almanya gibi ülkelerde otantik, dekoratif ve modüler özelliklere sahip kış bahçeleri sektörsel bir gelişmişlik sunmaktadır.

Kısacası kış bahçesi deyip geçilmemelidir. Ortamdaki bitkilerin canlılığını koruyabilmesi için teknik ısı değerlerinin elde edilmesi şarttır. Isı yalıtımı olgusu ve onun teknik şartları burada önemlidir.
Kış bahçesi fikri başlangıçta fazladan bir yaşam alanı sağlamak olmasa da bu artı bir özelliktir. Evinizin herhangi bir yerine kış bahçesi yapılması, tıpkı cam balkonlarda olduğu gibi ekstradan bir yaşam alanı oluşturacaktır. Kış bahçelerini tabi ki bir sera gibi kullanmak doğru değildir. Estetik bir dokuya büründürülmüş, günümüzün zarif dekoratif çizgilerini taşıyan kış bahçeleri ile evinizde farklılığı yakalayan mekanlar oluşturabilirsiniz.

Ankara'da Kış Bahçesi
Ankara’daki Kış bahçesi firmaları arasında 1995 lere dayanan deneyimi, zengin müşteri ve kabarık referans listesiyle öne çıkan firmamız; sizlere şehir ortasında doğal yaşam mekanı kazandırmak için  yaz kampanyasını devam ettirmektedir. Peşin fiyatına 5 taksit avantajından yararlanmak için, lütfen müşteri hizmetlerini arayınız…
0532 696 72 74

3 Comments

  1. Meraba ben cafeme kış bahcesi yaptirmak istiyorum çatı sı açılır kapanır cam on katlamalı cam ölçüler 5 metreye 11 metre bilgi verirseniz sevinirim cafem KIRŞEHİR de

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir