Prefabrik Ev hizmetimiz

Firmamız tarafından sunulan Prefabrike konut, şantiye binası villa vb gibi yapılar depreme, rüzgara ve şiddetli yağmura dayanıklıdır. Prefabrike yapılar, kurulumun olacağı yerin çeşitli özellikleri dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Tüm Ankara ilçelerine Prefabrike konut hizmeti sunmaktayız.

Prefabrike Ev hizmetimiz garanti kapsamındadır. Prefabrike konutlarda kullanılan malzeme betopan dır. Ana üretici firmalar, malzemeyi dış doğa şartlarına karşı 50 yıla kadar garanti vermektedir, Prefabrike binanın taşıyıcı sistemi dış doğa ile irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanmaz çürümez ömrü uzatılmıştır.

Prefabrike binaların ruhsat; Binanın kurulacağı bölgeye dahil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Ruhsat almak için Mimari plan, Elektrik planı, Mekanik Planı ve zemin etüdü müşteriye aittir. Sadece istenirse binanın Statik hesaplarını ücret karşılığında biz veriyoruz. Ruhsat ve yasal izinleri müşterimiz kendisi alıyor. Binanın kurulacağı mevki belediyelik yerde ise ruhsat gereklidir.

Prefabrik Konutlar tek katlı veya 2 katlı yapabilir. Çok katlı yapılabilir, fakat bina konstrüksiyonu artacağından birim m² maliyeti yükselmektedir. Betonarme binanın üzerinde çatı veya engelleyici unsur yok ise tek veya iki katlı prefabrike bina kurulur.

Yalnızca sökme, yeniden montaj, boya ve tesisat maliyeti ile Aldığınız Prefabrike bina daha sonradan sökülüp başka bir yere kurulabilir. Yapılarda istenildiği takdirde tadilat mümkündür.

Ortalama 100m2 Tek katlı bir bina o anki üretim durumumuza göre 2 gün ile 15 gün arasında imalat tamamlanır, sevke hazır hale getirilir. Sevkıyattan ve Zemin betonu tarafımıza teslim edildikten sonra da 5 günde binanın montaj, tamamlanır.

Binanın kaba montaj işlerinin yapılması, Bina malzemeleri (Duvar panelleri, Birleşim elemanları ,tavan kaplaması, tavan izolasyonu ve çatı kaplama malzemesi), Dış ve iç kapıları, Pencereleri, Vasistasları ve Camlarının takılması gibi hizmetler ücrete dahildir. Sözleşme metninde detaylı olarak anlatıldığı gibi ürün ve hizmetlerimizin kalitesi tartışılmaz piyasa avantajlarına sahiptir..

Prefabrike binaların nakliyesi kamyon, tır, gemi, tren veya kargo uçakları ile yapılmaktadır.

Prefabrike yapı hizmetlerimizden yararlananların adreslerini ve örnekleri görüşme sırasında sizlere sunmaktan gurur duyarız.