Teras Kaplama Sadece Görüntü Değildir

Tearasın kapatılma işleminin bir kaç amacı vardır. Bunlardan en önemlisi, mevsimsel olumsuzlukların binaya olan etkisinin yok edilmesi gelmektedir. Sadece kapama (kapatma) yapılan bina bölümünün korunması değil, tüm binaya katkısı düşünüldüğünde bile tercih edilmesi gereken bir uygulamadır. Ankara Teras Kapatma olarak, teras kaplama uygulamasına temel yaklaşımız binaya katılan artı değer olmasıdır. Bize göre binanın yapı ve çevresel bütünlüğünü bozmadan yapılacak bir teras kapatma hedef olmalıdır.

Terasın dekoratif olması, göze hitap etmesi elbette kiçok önemlidir. Temel öncelik dışsal etkilerden binanın bir kısmını veya tamamını korumak olduktan sonra elbetteki göze hitap edecek bir tasarım arayışına girmek gereklidir. Bu noktada Ankara Teras Kapatma olarak geniş bir ürün modeli portföyüne sahip olduğumuzu belirtmekten mutlu olmaktayız.

Yapı işlerine, bina eklentileri yapım ya da tamirat işlerinde güvenlik çok önemlidir. İşin yapımı sırasında çalışan güvenliği, işin tesliminden sonra da hizmetten yararlanan herkesin güvenliğine yönelik tedbirlerin alınması gereklidir. Ankara Teras Kapatma olarak her durumda güvenli yaşam alanları prensibini benimsemiştir.

Ankara Teras Kapatma tarafından yapılan teras kaplama uygulamalarında dekoratif yaklaşım, müşteri memnuniyeti, minimalist kaynak tüketimi ve hormonsuz fiyat anlayışı hakimdir.

Arayın, Terasınızı güvenliğe ve sıcak, sevimli yaşam alanlarına yer açın…

7/24 Telefon: 0532 696 72 74