Terasların Doğal Ortamdaki Kullanım Süresi

Terasların doğal kullanım süreleri, tabiat şartları ile orantılıdır. Günümüz yapılarında bir çok yapı malzemesi tedarikçisi ve inşaat firması ile bu alanda rekabet içerisindeki hizmet sağlayıcı şirketler; en uygun ve en dayanıklı malzemeyle birlikte işçiliği de en iyi şekilde uygulayarak yapı elemanlarının ömrünü uzatmak için yarış halindedirler.
Terasları deformasyona uğratan fiziki etmenler ( Aşırı soğuk ve sıcak havalar, don, dolu, şiddetli yağmur, şiddetli rüzgar vs), yeterli önlem ve teknik özellikteki malzeme, işçilik kısacası yapı mühendisliğinin gereklerine uyulmakla bertaraf edilmektedir.[flagallery gid=2]
Modern yapı sistemlerini oluşturan, hafif, modüler ve doğa olaylarının yarattığı tahribata dirençli uzun ömürlü malzemelerin kullanımıyla terasların ömrünü de artırmak mümkündür. Bu alandaki iyileşmeler, teknolojinin gelişimi ile doğru orantılı olarak sürmektedir. Muhtemel bir bir kiremit çatı terasının ömrü 10 yıl ile ölçülebilir yeni teras çeşitleri ve malzeme kalitesi eklendiğinde bu durum 2 katından bile daha fazla olabilmektedir.

Ankara’da Teras Kapatma sistemlerini yıllardır başarıyla uygulayan firmamız; 2014 yılı Teras Kapatma trendine uygun modeller ve en son tekniklere göre hizme sunumu yapmaya devam etmektedir. Bu alanda hizmet verdiğimiz müşterilerimizin memnuniyeti ise uyguladığımız sistem ve hizmetlerin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

İletişim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir